Filtruj według

Cena

Cena

  • 85,00 zł - 195,00 zł

Kolor

Kolor

Wysokość

Wysokość

Średnica drutu

Średnica drutu

Panele ogrodzeniowe 3D

Poszukując wymarzonego ogrodzenia, można zetknąć się z pojęciem paneli ogrodzeniowych 3D. Jest to rodzaj bram ogrodzeniowych, które są ażurowe, nie ograniczają pola widzenia np. na terenie szkoły. Ich zaletą jest sztywniejsza i twardsza forma – zapewnia to ochronę przed odkształceniem się bramy ogrodzeniowej w przyszłości. Panele ogrodzeniowe 3D wykonujemy z odpowiednio przygotowanego drutu. Zabieg ten sprawia, że ogrodzenie jest odporne na korozje i inne czynniki atmosferyczne. Przy pomocy kosza gabionowego można postawić mocny mur, który tworzy opór przeciw wiatrom, śniegu. 

W ofercie sklepu SUPICO posiadamy kosze gabionowe. Są to konstrukcie plecione z drutu. Wykorzystuje je branża wojskowa, kolejowa, hydrotechniczna czy pracownicy drogowi. Kosz gabionowy ma głównie zaprezentować kruszywo, którym jest wypełniony. Konstrukcja ma nadać tylko kształt, a wypełnić ją można np. kamieniem, żwirem lub innym elementem dekoracyjnym.
 

W ofercie sklepu SUPICO znaleźć można panele ogrodzeniowe 3D w kilku rodzajach i kilku kolorach: grafitowy, zielony, brązowy i czarny. 

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry