Sklep

Podkategorie

 • Siatki leśne

  Siatka leśna prosto od producenta

  Tworzymy wytrzymałe i wysokiej jakości siatki leśne o różnych rozmiarach oraz słupki do siatki leśnej do zamontowania przy siatce. Nasze siatki ogrodzeniowe mają różne wysokości i szerokości, a także zagęszczenie kratek – na samym dole oczka są bardziej gęste niż na górze. Wszystko jest dopasowane pod potrzeby naszych klientów. 


  Dzięki długiej pozycji na rynku możemy zaoferować starannie wykonane siatki leśne. Nasz produkt jest odporny na atak leśnych zwierząt, fizyczne uszkodzenie czy ekstremalne warunki pogodowe. Siatki leśne firmy SUPICO są zrobione z wytrzymałych, stalowych słupków ogrodzeniowych i drutów, dodatkowo posiadające warstwę ochronną przed korozją i innymi uszkodzeniami. Do ochrony przed rdzewieniem stosujemy malowanie proszkowe. Do naszych klientów zalicza się głównie nadleśnictwa, firmy świadczące usługi leśne i wycinki drzew, firmy budowlane, osoby uprawiające rolnictwo czy osoby prywatne. 


  Siatki leśne zabezpieczają teren leśny, uprawy, sady, parki, tereny wypoczynkowe przed dzikimi i zwierzętami np. przed sarnami, lisami, dzikami, jeleniami, żubrami. Siatki leśne firmy SUPICO można z powodzeniem wykorzystywać do ogrodzenia wybiegów i łąk dla domowych zwierząt np. dla koni, krów, królików. Nasz produkt skutecznie tarasuje drogę, na którą chce wtargnąć dzika zwierzyna. 

  Siatki leśne można zamontować jako tymczasowe ogrodzenie np. przy budowie, drogowych robotach czy pracach sezonowych. 

 • Akcesoria do budowy...

  Budowa siatek ogrodzeniowych dla niektórych nie jest problemem, a inni muszą się do tego procesu przygotować. Trzeba mieć na uwadze, że siatka ogrodzeniowa będzie nam służyć kilkanaście lat. Dlatego należy siatkę ogrodzeniową wykonać z wysokiej jakości materiałów ogrodzeniowych i łączeń. 

  Jakie akcesoria do montażu siatek ogrodzeniowych wybrać?

  Przy montażu ogrodzenia metalowego będziesz potrzebować słupków do przęseł. Należy je umieścić w ziemi. Do łączeń siatek ogrodzeniowych służą obejmy. Obejmy początkowe montuje się na początku ogrodzenia, a obejmy końcowe, jak sama nazwa wskazuje – na końcu. Obejmy pośrednie łączą sąsiednie siatki ogrodzeniowe. W rogach ogrodzenia montuje się obejmy narożne. Potrzebne będą również zaciski, śruby, napinacze, prowadnice i uchwyty. 

  Wszystkie potrzebne elementy do budowy siatek ogrodzeniowych znajdziesz w naszym sklepie internetowym SUPICO. W ofercie posiadamy na stanie: 

  Obejmy do paneli ogrodzeniowych pośrednie,

  Obejmy do paneli ogrodzeniowych narożne, 

  Obejmy do paneli ogrodzeniowych końcowe, 

  Napinacze do drutu ocynkowane i w kolorze, 

  Prowadnice do drutu naciągowego, 

  Uchwyty do podmurówek betonowych ocynkowane. 


  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy SUPICO i skontaktowania się z naszym doradcą klienta. 

 • Siatki ogrodzeniowe

  Ogrodzenie z siatki ogrodzeniowej jest najtańszym i ekonomicznym sposobem na oddzielenie posesji swojej i sąsiada. Do podstawowych elementów siatki ogrodzeniowej należą słupki ogrodzeniowe i siatka wykonana ze stali, pleciona o odpowiednich rozmiarach i grubości. 

  Siatka ogrodzeniowa sprawdzi się wszędzie tam, gdzie chcesz zapewnić dobrą widoczność powierzchni, którą zamierzasz ogrodzić. Sprawdzi się na terenach firmowych, szkolnych, na boiskach sportowych. 

  Płot wykonany z siatki ogrodzeniowej może posiadać podmurówkę z betonu. Do umocnienia i zapewnienia stabilności wykorzystuje się druty, napinacze, śrubki, obejmy i inne łączenia. Wszystkie te akcesoria do siatki ogrodzeniowej można nabyć w naszej ofercie sklepu SUPICO. Siatki ogrodzeniowe są dostępne w wielu wariantach i kilku kolorach, więc bez obaw dopasujesz je do swoich preferencji ogrodzeniowych. Montaż siatki ogrodzeniowej nie trwa długo. Można je szybko zdemontować i znaleźć nowe miejsce. 

  Zapraszamy do zapoznania się z siatkami ogrodzeniowymi od filmy SUPICO na naszej stronie www. Po szczegóły zapytaj naszego doradcę. 

 • Panele ogrodzeniowe 3D

  Poszukując wymarzonego ogrodzenia, można zetknąć się z pojęciem paneli ogrodzeniowych 3D. Jest to rodzaj bram ogrodzeniowych, które są ażurowe, nie ograniczają pola widzenia np. na terenie szkoły. Ich zaletą jest sztywniejsza i twardsza forma – zapewnia to ochronę przed odkształceniem się bramy ogrodzeniowej w przyszłości. Panele ogrodzeniowe 3D wykonujemy z odpowiednio przygotowanego drutu. Zabieg ten sprawia, że ogrodzenie jest odporne na korozje i inne czynniki atmosferyczne. Przy pomocy kosza gabionowego można postawić mocny mur, który tworzy opór przeciw wiatrom, śniegu. 

  W ofercie sklepu SUPICO posiadamy kosze gabionowe. Są to konstrukcie plecione z drutu. Wykorzystuje je branża wojskowa, kolejowa, hydrotechniczna czy pracownicy drogowi. Kosz gabionowy ma głównie zaprezentować kruszywo, którym jest wypełniony. Konstrukcja ma nadać tylko kształt, a wypełnić ją można np. kamieniem, żwirem lub innym elementem dekoracyjnym.
   

  W ofercie sklepu SUPICO znaleźć można panele ogrodzeniowe 3D w kilku rodzajach i kilku kolorach: grafitowy, zielony, brązowy i czarny. 

 • Druty

  Druty

Jest 91 produktów.

Pokazano 1-12 z 91 pozycji

Aktywne filtry