Filtruj według

Cena

Cena

  • 20,00 zł - 36,00 zł

Kolor

Kolor

Wysokość

Wysokość

Średnica drutu

Średnica drutu

Siatki ogrodzeniowe

Ogrodzenie z siatki ogrodzeniowej jest najtańszym i ekonomicznym sposobem na oddzielenie posesji swojej i sąsiada. Do podstawowych elementów siatki ogrodzeniowej należą słupki ogrodzeniowe i siatka wykonana ze stali, pleciona o odpowiednich rozmiarach i grubości. 

Siatka ogrodzeniowa sprawdzi się wszędzie tam, gdzie chcesz zapewnić dobrą widoczność powierzchni, którą zamierzasz ogrodzić. Sprawdzi się na terenach firmowych, szkolnych, na boiskach sportowych. 

Płot wykonany z siatki ogrodzeniowej może posiadać podmurówkę z betonu. Do umocnienia i zapewnienia stabilności wykorzystuje się druty, napinacze, śrubki, obejmy i inne łączenia. Wszystkie te akcesoria do siatki ogrodzeniowej można nabyć w naszej ofercie sklepu SUPICO. Siatki ogrodzeniowe są dostępne w wielu wariantach i kilku kolorach, więc bez obaw dopasujesz je do swoich preferencji ogrodzeniowych. Montaż siatki ogrodzeniowej nie trwa długo. Można je szybko zdemontować i znaleźć nowe miejsce. 

Zapraszamy do zapoznania się z siatkami ogrodzeniowymi od filmy SUPICO na naszej stronie www. Po szczegóły zapytaj naszego doradcę. 

Jest 24 produktów.

Pokazano 1-12 z 24 pozycji

Aktywne filtry