Akcesoria do budowy ogrodzeń

Budowa siatek ogrodzeniowych dla niektórych nie jest problemem, a inni muszą się do tego procesu przygotować. Trzeba mieć na uwadze, że siatka ogrodzeniowa będzie nam służyć kilkanaście lat. Dlatego należy siatkę ogrodzeniową wykonać z wysokiej jakości materiałów ogrodzeniowych i łączeń. 

Jakie akcesoria do montażu siatek ogrodzeniowych wybrać?

Przy montażu ogrodzenia metalowego będziesz potrzebować słupków do przęseł. Należy je umieścić w ziemi. Do łączeń siatek ogrodzeniowych służą obejmy. Obejmy początkowe montuje się na początku ogrodzenia, a obejmy końcowe, jak sama nazwa wskazuje – na końcu. Obejmy pośrednie łączą sąsiednie siatki ogrodzeniowe. W rogach ogrodzenia montuje się obejmy narożne. Potrzebne będą również zaciski, śruby, napinacze, prowadnice i uchwyty. 

Wszystkie potrzebne elementy do budowy siatek ogrodzeniowych znajdziesz w naszym sklepie internetowym SUPICO. W ofercie posiadamy na stanie: 

Obejmy do paneli ogrodzeniowych pośrednie,

Obejmy do paneli ogrodzeniowych narożne, 

Obejmy do paneli ogrodzeniowych końcowe, 

Napinacze do drutu ocynkowane i w kolorze, 

Prowadnice do drutu naciągowego, 

Uchwyty do podmurówek betonowych ocynkowane. 


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy SUPICO i skontaktowania się z naszym doradcą klienta. 

Aktywne filtry

Taśma ogrodzeniowa Thermoplast® SMART MAT...

155,00 zł
Taśma ogrodzeniowa Thermoplast® SMART MAT 19cm x 26mb Czarna Szerokość:  19cm Długość:  26mb Grubość: 1,1 mm Gramatura:...

Taśma ogrodzeniowa Thermoplast 19cmx26m antracyt

155,00 zł
Taśma ogrodzeniowa Thermoplast® SMART MAT 19cm x 26mb GRAFIT Szerokość:  19cm Długość:  26mb Grubość:  1,1 mm Gramatura:  770-790g/m2...
  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło